Často pokládané dotazy a důležité informace

Rádi Vám odpovíme na veškeré Vaše dotazy a připomínky. Níže jsou vypsány nejčastěji posílané otázky a nejdůležitější informace.

Jak měřit rozměry chodidel?
Aby nedocházelo k nepřesnostem při zadávání údajů u velikosti obuvi, je tu malý návod jak na to. Výroba sandálů trvá mnoho hodin, věnujte nám pár minut. 😉 Přesné měření délky chodidel Jediné co je potřeba, je stoupnout si na papír formátu A4, obkreslit si chodidlo, vyznačit mezeru mezi palcem a ukazovákem (u žabek, palčáků apod.) a změřit vzdálenost pata/špička v cm. Délku bosého chodidla v cm pak označíte u vybraných sandálů  v objednávce. Určitě nám pomůže i informace o velikosti obuvi, kterou běžně nosíte. Číslo Vašich bot můžete doplnit v komentáři objednávky. Pokud máte nestandardní tvar chodidla, pošlete prosím oskenovaný obrys s vyznačenou délkou i šířkou chodidla v PDF na mail: kristusky(zavináč)hippiestyle.cz
V jakých barvách vyrábíme sandále a kožené doplňky?
Veškerý sortiment vyrábíme v následujících barvách. Uveďte své přání v komentáři objednávky v případě zájmu o jinou barevnou variantu produktu, než je v nabídce u produktu. Je možná jakákoliv jiná barva barva kůže z následujícího vzorníku, včetně barvy šití.
Jaké platební metody přijímáme?

Kupující má možnost zaplatit kupní cenu za zboží prodávajícímu jedním z níže uvedených způsobů:

Zásilka ČR:

  • Dobírkou
  • Platba předem na účet číslo 670100-2212400996/6210 (mBank )
  • Platbou přes PayPal

Zásilka SK

  • Platba předem na účet číslo 2600122289/8330 (Fio banka, a.s.) vedený v EUR
  • Platbou přes PayPal

Zásilka ostatní

  • Platbou přes PayPal
Jaká je doručovací doba na kristusky a batiku?

Zboží expedujeme do 14 kalendářních dnů od potvrzení objednávky, pokud není u položky uvedeno jinak.

V případě, že kupující hradí kupní cenu bankovním převodem či složením na účet, zavazujeme se expedovat zboží kupujícímu nejpozději do 14 kalendářních dnů ode dne připsání peněžních prostředků na náš účet.

V případě, že termín 14 kalendářních dnů nebude možné dodržet (momentální velký objem zakázek), budeme Vás kontaktovat telefonicky.

Zboží je baleno tak, aby bylo chráněno proti poškození. Kupující má právo odmítnout převzít zboží od přepravce v případě, že je zboží doručeno v poškozeném obalu.